Meer dan €85.000 opgehaald voor Spieren voor Spieren tijdens PTI-golfevents

Maandag 22 september stond Golfbaan The Dutch volledig in het teken van gezonde spieren voor zieke spieren. Tijdens onze jaarlijkse Spieren voor Spieren Golfdag hebben we samen met klanten, partners en vrienden van PTI niet alleen genoten van een sportieve topdag, maar ook een indrukwekkend bedrag opgehaald: €66.670.

 

In combinatie met de opbrengst tijdens het Rijnmond Open op Golfbaan de Hooge Rotterdamsche eerder dit jaar komt het totaalbedrag op ruim €85.000. Een recordopbrengst die rechtstreeks bijdraagt aan het werk van Spieren voor Spieren én aan 3FM Serious Request eind dit jaar.

Golfen voor het goede doel

Het evenement in september vond plaats op een van de meest prestigieuze golfbanen van Nederland: The Dutch. Onder perfecte weersomstandigheden speelden deelnemers achttien holes, vergezeld door uitstekende catering, een grote loterij en een mooie veiling.

De dag werd extra bijzonder door het inspirerende gesprek tussen Toine van Peperstraten en kindambassadeur Elise. Elise, die leeft met een spierziekte, liet zien dat je geen lange afstanden hoeft te lopen om grote stappen te zetten. Ze verkocht zelf fanatiek loten voor de loterij en raakte iedereen met haar verhaal en enthousiasme.

 

De veiling: sport en beleving

Ook de veiling zorgde voor memorabele momenten. Onder leiding van ambassadeurs Manon Flier en sponsor Flip van der Voorden werd een reeks unieke items geveild, waaronder:

 

  • Een gesigneerd shirt van de WK wedstrijd Nederland – Argentinië 2022
  • Een goed verzorgde golfreis naar Portugal
  • Volledig Lidmaatschap The Dutch
  • Greenfee’s op exclusieve golfbanen in Nederland
  • Luxe wijnen, golfclinics en vergaderarrangementen

 

De combinatie van scherpe biedingen en en stimulerende woorden van de veilingmeesters resulteerde in een forse bijdrage en het eindbedrag.

 

Een glazen golfbal voor het Glazen Huis

Dit jaar ruilden we de klassieke golfbal in voor een glazen variant met een knipoog naar het Glazen Huis van 3FM Serious Request, waarvoor Spieren voor Spieren dit jaar het goede doel is. De opbrengst van onze golfdag wordt dan ook meegenomen in de nationale actie rondom kerst.

 

Zonder jullie geen resultaat

Van deelnemers en sponsoren tot ambassadeurs, golfbanen, donateurs, vrijwilligers en collega’s: jullie maakten dit mogelijk. Samen bewijzen we dat sport en solidariteit perfect samengaan. Een speciale dank aan de bijdrage door de ambassadeurs van Spieren voor Spieren: Louis van Gaal, Manon Flier, Toine van Peperstraten, Gerald Sibon, Sander Westerveld. En alle gulle gevers en sponsoren (Vinites, 3D golfvakanties, Impressed, Sound of Data, RUFF, Sparta, MNML Golf, De Haven Club).

 

Save the date voor 2026: maandag 28 september. Wil je er volgend jaar weer bij zijn? Zet de datum alvast in je agenda en meld je direct aan via events@pti.nl om verzekerd te zijn van een flight tegen het 2025 tarief.

 

We zijn trots, dankbaar en vastberaden om ook volgend jaar weer alles te geven. 

Voor gezonde spieren. Voor zieke spieren. Voor de toekomst.